Váš partner pre pobytové víza a podnikanie na Slovensku


en de cn hu iz sk cs pl ru fr ja es uk
Vybavenie trvalého a dlhodobého pobytu na Slovensku

Chceli by ste mať na Slovensku trvalý alebo dlhodobý pobyt? Vždy treba zvážiť, či sú dôvody na jeho udelenie.

Na rozdiel od prechodného alebo tolerovaného pobytu cudzinca n Slovensku, patria trvalý pobyt a dlhodobý pobyt medzi najstabilnejšie typy poskytovaných pobytov. Pokiaľ sa cudzincovi udelí trvalý pobyt alebo dlhodobý pobyt na Slovensku, znamená to pre neho množstvo výhod, medzi ktoré patria práva a povinností zhodné s občanmi Slovenska. Konkrétne sú to napríklad sociálne zabezpečenie, zdravotná starostlivosť a iné.

Trvalý pobyt je buď pobyt udelený na päť rokov alebo trvalý pobyt udelený na neobmedzený čas. Nový zákon priniesol zmenu a dlhodobý pobyt osamostatnil z kategórie trvalých pobytov. Dlhodobý pobyt sa udeľuje na neobmedzený čas.

Kedy je pre vás vhodný trvalý pobyt na päť rokov ? Alebo kedy je vhodný trvalý pobyt na neobmedzený čas? Alebo kedy je pre vás vhodný dlhodobý pobyt? Radi vám poradíme, správny typ pobytu vyberieme a celý proces vybavenia trvalého pobytu alebo dlhodobého pobytu vybavíme za vás.

Celý proces vybavenia trvalého a dlhodobého pobytu pre vás profesionálne zariadime. Stačí sa na nás obrátiť. Trvalý alebo dlhodobý pobyt na Slovensku so sebou prináša množstvo výhod, ktoré treba ako cudzinec naplno využívať čo najskôr. Preto nás neváhajte kontaktovať.

Naša ponuka obsahuje:

  • jednorazovú službu – Poradenstvo pri určení a vybavení trvalého alebo dlhodobého pobytu na Slovensku
  • jednorazovú službu – Vybavenie trvalého pobytu na Slovensku
  • jednorazovú službu – Vybavenie dlhodobého pobytu na Slovensku