Váš partner pre pobytové víza a podnikanie na Slovensku


en de cn hu iz sk cs pl ru fr ja es uk
Rodinné víza pre cudzincov na Slovensku

Ako sme spomenuli pri viacerých typoch prechodných pobytov, Slovensko je pre mnohých cudzincov atraktívnou krajinou. Mnohí tu prišli za rôznym účelom, či už podnikanie, zamestnanie, štúdium, alebo osobitná činnosť(športovci, lektori, umelci a pod.). Z mnohých sú špičkoví profesionáli vo svojom obore a svoje skúsenosti a zručnosť priniesli zo svojej domovskej krajiny práve na Slovensko. Pre tých, ktorí tu majú prechodný, alebo trvalý pobyt je dôležité, aby so svojou najbližšou rodinou boli v každodennom kontakte. Platí to v podstate pre cudzincov z každej krajiny, ktorí tu sú, niekoľko tisíc kilometrov od domova. Niekedy Vám nestačí každodenné telefonovanie alebo skype a budete chcieť mať svoju rodinu na Slovensku, pri vás.

Prechodný pobyt na účel zlúčenia rodiny sa predovšetkým udeľuje rodinným príslušníkom a príbuzným cudzinca, ktorý má na Slovensku prechodný alebo trvalý pobyt. Preto, ak tu podnikáte, pracujete, ste profesionálny športovec, novinár, alebo lektor a chcete si tu priviesť rodinu a príbuzných, vybavenie tohto typu prechodného pobytu je pre nich podmienkou legálneho pobytu na Slovensku. Prechodný pobyt na účel zlúčenia rodiny zlegalizuje pobyt vašej rodiny na Slovensku.

Pokiaľ sa rozhodnete, aby ste vašu rodinu a príbuzných mali s vami na Slovensku, rozhodnite sa pre nás. Celý proces vybavovania prechodného pobytu na účel zlúčenia rodiny pre vás zariadime a nielen ušetríme váš čas, ale od zlegalizovania tohto pobytu sa môžete venovať vašej rodine a prekrásne chvíle strávené na Slovensku si užijete s nimi, s vašimi najbližšími.

Naša spoločnosť v rámci zariaďovania prechodného pobytu na účel zlúčenia rodiny bude pre vás silným a spoľahlivým partnerom, nielen pri prvotnom vybavení, ale aj pravidelnej obnove. Obnova prechodného pobytu na účel zlúčenia rodiny musí byť tiež zariadená profesionálne a dôkladne, aby pobyt vašej rodiny bol aj naďalej bezproblémový.

Od prvotných vybavení prechodného pobytu na účel zlúčenia rodiny a teda tohto typu víz budeme sledovať ich platnosť a pred koncom platnosti sa opäť postaráme o bezproblémovú obnovu. Je už na vás, či si budete priať len prvotné vybavenie víz, alebo budete mať záujem aj o pravidelné obnovy. Sme tu pre vás, stačí sa na nás obrátiť. Neváhajte a ozvite sa nám telefonicky alebo mailom.

Naša ponuka obsahuje:

  • jednorazovú službu - Poradenstvo pri prechodnom pobyte na účel zlúčenia rodiny
  • jednorazovú službu - Prvotné vybavovanie prechodného pobytu za účelom zlúčenia rodiny na Slovensku
  • paušálnu službu - Pravidelnú obnovu prechodného pobytu na účel zlúčenia rodiny na Slovensku